Doświadczenie w branży odzieżowej, które warto znać

Importuj ubrania w pudełkach pod dowolny renomowany adres, dobra cena? Jaki jest sekret dochodowego biznesu odzieżowego o wysokiej marży? Na wszystkie te odpowiedzi szczegółowo odpowiemy poniżej w następnym artykule. Jesteś zainteresowany, kliknij artykuł!

Importuj ubrania w pudełkach pod dowolny renomowany adres, dobra cena?

To niezwykle ważny czynnik dla branży odzieży pudełkowej. Ponieważ Twoja firma odzieżowa jest stabilna, jej rozwój zależy od dobrych relacji.
Niektóre wysokiej jakości pudełka sprzedające ubrania na rynku, do których możesz się odnieść, takie jak:

Import towarów z zagranicy: Korei, Japonii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Kambodży, … Według doświadczeń wielu właścicieli sklepów, którzy handlują kartonami, 80% odzieży australijskiej i amerykańskiej jest nowa, pachnąca i wysokiej jakości. przeważnie duże. Jednak koszt jest dwukrotnie wyższy niż w innych krajach.

Import towarów z kraju: Istnieje możliwość sprowadzenia odzieży pudełkowej z niektórych rynków np .: Marywilska

Tajemnica handlowa skuteczna odzież w pudełku online
Aby biznes box online był wygodny i przynosił wysokie zyski. Musisz opanować niektóre z następujących podstawowych wskazówek:

O fotografii produktowej

Powinieneś obliczyć i ułożyć tło, aby zrobić piękne zdjęcie i mieć głęboki kolor, aby podkreślić strój. Po zakończeniu przechwytywania możesz publikować zdjęcia według indywidualnego statusu lub publikować według albumu fotograficznego. W zależności od konkretnego produktu możesz wybrać koncepcję pobraną z próbkami lub bez próbek, aby użytkownicy mogli sobie łatwo wyobrazić.

O tym, jak wystawiać na sprzedaż na kontach osobistych

Podczas publikowania zdjęć produktów na swoich grupach lub stronach fanowskich. Oprócz efektownego wizerunku trzeba dodać atrakcyjne podpisy do zdań takich jak: Likwidacja wszystkich szaf do podróży, super tania likwidacja, ceny sprzedaży za każdą cenę, …
Oczywiście w przypadku długoterminowej działalności musisz przesłać prawdziwe zdjęcia produktów i wyraźnie zanotować status quo. Unikaj sytuacji, w której klient odbiera towar i zestawia zdjęcia pod niebiańskim kątem.

Powyżej przedstawiamy niektóre z krwawych doświadczeń w branży odzieży pudełkowej, które warto poznać. Życzę sukcesów i wysokich zysków w najbliższej przyszłości w branży kontenerowej.